home1_slider_1_bg.jpg

آموزش کاربردیدر کنار مربیان حرفه ایی soobic

بسیاری از والدین می‌خواهند فرزندشان دو یا چند زبان را فرابگیرد. چالش این است که چگونه این اتفاق بیفتد. همه این را می دانند که دانستن زبان دوم خوب است. کودکان دو زبانه به طرق مختلف از مزایای زیادی بهره مند می شوند. با این حال، والدین می ترسند که ممکن است دوزبانه کردن کودکان خردسال آنها را گیج کند. دغدغه اکثر والدین این است که با فرزندانشان ابتدا با چه زبانی صحبت کنند؟ آیا با آنها به هر دو زبان صحبت  کنند؟ آیا این مسیر آنها را گیج نمی کند؟ آیا باید فقط روی یک زبان تمرکز کنند و آنها را تشویق کنند تا وقتی بزرگ شدند زبان دوم را یاد بگیرند؟

در مجموعه Soozian Bilingual Club (SOOBIC) به تمام این سوالات  با جزییات پاسخ داده خواهد شد ولی بیایید یکبار و برای همیشه این معضل را حل کنیم: دو یا چند زبانه شدن برای بچه ها خوب است! موسسه British Council  لندن و محققان زیادی از جمله پروفسور پاترشیا کوهل از دانشگاه واشنگتن آمریکا ثابت کردند که برخلاف نگرانی والدین ، ​​دوزبانگی نه تنها باعث تأخیر زبان در کودکان نمی شود. بلکه عملکرد فعالیت های مغزی آنها را نیز به مراتب  قوی تر  میکند.

گروه SOOBIC

گروه SOOBIC کار خود را از سال ۱۳۹۳ به صورت حرفه ای آغاز کرد و از آن سال در شبکه های اجتماعی به فعالیت پرداخت. با توجه به شناخت دغدغه والدین سعی بر آن شد که هر اطلاعاتی در اختیار والدین عزیز قرار میدهیم بر پایه بهترین و به روزترین نکات آموزشی دنیا باشد. بر طبق این رویکرد مدیر مجموعه سوبیک سرکار خانم سوده السادات حجازیان در دوره های پرورش کودک دوزبانه

  English In Early Childhood: Language Learning and development)) زیر نظر مجموعه British Council  لندن که خود یکی از بزرگترین و برترین مجموعه های اموزش زبان در دنیا میباشد شرکت کردند و موفق به اخذ مدرک آن شدند. که این خود نشان از اهمیت به روز بودن فعالیت ها در مجموعه SOBIC دارد.

همچنین با اساتید مطرح در این زمینه مانند Dr. Elaine Lopez  از دانشگاه Newcastle انگلستان و Dr. Elaine Francis از دانشگاه Purdue آمریکا ارتباط برقرار شد و به روزترین اطلاعات دنیا در مسیر آموزش دوزبانه کسب گردید تا این اطلاعات در اختیار والدین برای پرورش فرزندان دو یا چندزبانه قرار گیرد.

portfolio_15
هئشلث 6

فعالیت مجموعه SOOBIC

با پیشرفت فناوری، فعالیت مجموعه SOOBIC در شبکه های اجتماعی افزایش یافت و هم اکنون با بالا رفتن نیاز جامعه به این مهم، دریافتیم که با تاسیس وب سایت والدین بیشتری آگاه می‌شوند و مسیر برای پرورش کودکان دوزبانه هموارتر می‌گردد.

مهم ترین نکته در این مسیر، قرار دادن کودکان در معرض زبان دوم به صورت غیرمستقیم است و طراحی این وب سایت بر همین مبنا می‌باشد. کودکان بر اساس شرایط سنی و رشد ذهنی در ارتباط با مجموعه‌ای از آموزش‌ها و پکیج‌ها با همراهی والدین قرار می‌گیرند. در این راستا برای بالا بردن کیفیت خدمات آموزشی از مشاوره اساتید برجسته کشور در زمینه زیانشناسی و روانشناسی کودکان بهره گرفته شده است.

تربیت فرزندان دوزبانه یا حتی سه زبانه هدیه ایست کاملا قابل دستیابی و ارزشمند که شما والدین می توانید آن را به فرزندتان بدهید. پس آن را از او دریغ نکنید.

مدیر مجموعه SOOBIC

check_1
پذیرش دکتری آموزش زبان انگلیسی

پذیرش دکتری آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه Newcastle انگلستان

check_3
مدرک آموزش زبان دوم

مدرک آموزش زبان دوم به کودکان از موسسه Council انگلستان

check_2
مدرک کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی

check_2
رتبه برتر

رتبه برتر کارشناسی ارشد

check_1
مدرس و مشاور

مدرس و مشاور زبان به کودکان

check_3
مدرس زبان انگلیسی

مدرس زبان انگلیسی با بیش از 14 سال سابقه تدریس